decorative logo


Informacija Vilnius Challenge dalyviams

Parašė Evaldas Norvaiša Antradienis, 23 Balandis 2013 22:44

Nuo 2013 metų bendradarbiaujame su Vilnius Challenge ir stengiamės padėti visiems norintiems išmokti riedėti, bei patarti įvairiais riedėjimo klausimais.


Visus Vilnius Challenge dalyvius kviečiame atvykti į Riedėk.lt akademiją, kuri prasidės 2014 m. Balandžio 30 d.! Kiekvieną pamoką, tuos kurie tik neseniai atrado riedučius, mokysime riedėjimo pagrindų, o labiau pažengusiems bus skirta tematinė pamokos dalis. Visas pamokų temas rasite mūsų tvarkaraštyje.

Labai svarbu, kad patys skirtumėte pakankamai dėmesio pasiruošimui! Jei užsidėsite nuomotus riedučius pirmą kartą varžybų dieną labai gali būti, jog jus aplenks bėgikai ;)


Svarbu:
mes patys riedučių, apsaugų ar kito inventoriaus nenuomojame! Nuomos galimybės Vilniuje yra gana ribotos, todėl rekomenduojame visiems ypač norintiems pasiekti geresnių rezultatų pasvarstyti apie savų riedučių įsigijimą.


Nuomos punktas Nr 1.
Nuoroda žemėlapyje
Nuomos kaina 8 Lt/val.
Kontaktai:
Tomas Tel. 865900806

Nuomos punktas Nr 2.
Nuoroda žemėlapyje
Nuomos kaina 8 Lt/val.
Kontaktai:
Dailius Tel. 867118097


Abiejuose nuomos punktuose riedučius galite išsinuomoti kasdien šviesiu paros metu (kartais gali nedirbti dėl prasto oro). Dėl riedučių rezervacijos Vilnius Challenge varžybų dienai reikia tartis tiesiai su pačiais punktais.


Jei turite daugiau klausimų, drąsiai rašykite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
arba užduokite juos mūsų Facebook grupėje. 

Puslapis 1 iš 7