decorative logo


Informacija Vilnius Challenge dalyviams

Parašė Evaldas Norvaiša Antradienis, 23 Balandis 2013 22:44

Nuo 2013 metų bendradarbiaujame su Vilnius Challenge ir stengiamės padėti visiems norintiems išmokti riedėti, bei patarti įvairiais riedėjimo klausimais.


Visus Vilnius Challenge dalyvius kviečiame atvykti į Riedėk.lt akademiją, kuri prasidės 2014 m. Balandžio 30 d.! Kiekvieną pamoką, tuos kurie tik neseniai atrado riedučius, mokysime riedėjimo pagrindų, o labiau pažengusiems bus skirta tematinė pamokos dalis. Visas pamokų temas rasite mūsų tvarkaraštyje.

Labai svarbu, kad patys skirtumėte pakankamai dėmesio pasiruošimui! Jei užsidėsite nuomotus riedučius pirmą kartą varžybų dieną labai gali būti, jog jus aplenks bėgikai ;)


Svarbu:
Riedėk.lt riedučių, apsaugų ar kito inventoriaus nenuomoja! Rekomenduojame visiems ypač norintiems pasiekti geresnių rezultatų pasvarstyti apie savų riedučių įsigijimą.
Tačiau jei visgi nusprendėte nuomotis, žemiau pateikiame nuomos vietas Vilniuje.


Nuomos vietos Vilniuje
:


ROBINZONADA
- jau ne pirmus metus bendradarbiauja su VilniusChallenge dalyviais. Visiems pradedantiesiems riedutininkams gali išnuomoti riedučius anksčiau, kad spėtumėte pasimokyti prieš varžybas, bei po varžybų jei riekia leidžia šiek tiek pasilikti, taip pat pamoko riedėjimo pagrindų. Pažengusiems nuomoja sportinius riedučius.
Nuomos kaina sutartinė
Kontaktai:
Tel. 611 14151


Nuomos punktas Vingio parke Nr 1.
Nuoroda žemėlapyje
Nuomos kaina 8 Lt/val. (renginio dienai sutartinė)
Kontaktai:
Tomas Tel. 865900806

Nuomos punktas Vingio parke Nr 2.
Nuoroda žemėlapyje
Nuomos kaina 8 Lt/val. (renginio dienai sutartinė)
Kontaktai:
Dailius Tel. 867118097


Jei turite daugiau klausimų, drąsiai rašykite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
arba užduokite juos mūsų Facebook grupėje. 

Puslapis 1 iš 7